Sinilille Catering põhitegevuseks on toitlustamine väliüritustel, catering teenuse pakkumine ja üritusteks vajamineva inventari rent. Tänaseks oleme tegutsenud tervelt 14 aastat väliürituste toitlustamise valdkonnas üle kogu Eesti.

Oma tegevusaastate jooksul oleme teenindanud paljusid väga erineva sihtgrupi ja suurusega üritusi. Just sõltuvalt sihtgrupist leiame alati kliendile parima ning kvaliteetseima terviklahenduse. Lisaks toitlustusele organiseerime vajadusel ka alkoholimüügi koos vajaliku inventariga (õllelett, lauad-toolid, varikatus jne).

Täna julgeme väita, et oleme kindlasti ühe suurima kogemuste baasiga väliürituste toitlustamise valdkonnas, kuna oleme olnud arenemisvõimelisemad ja oskame hinnata klientide soove ja tekitada neis rahulolu – mis on ka meile number üks eesmärk.

Meilt on võimalik tellida catering teenust oma firma üritustele, sünnipäevadele, pulmadeks või muud laadi sündmustele. Vajadusel võime lisaks toidu serveerimisele katta Teie laua ja pakume omalt poolt lisaks ka koristusteenuseid. Kliendi jaoks tähendab see aga ülimat mugavust ja stressivabadust, sest Teie saate nautida üritust täiel rinnal ning meie muretseme kõige ülejäänu eest!

Soovi korral pakume ka erinevaid mahlaseid grill ja BBQ toite otse ahjust. Meie menüüs pakutavad valikud ongi koostatud vastavalt klientide soovile.

Kui jääte hätta peokoha valimisega, tuleme ka sellega appi ja aitame leida koha, kus pidada erinevaid üritusi. Meie peamiseks partneriks on kohvik Ukuaru.


  • Catering teenuse osutamine või vajadusel vaid inventari välja rentimine;
  • Kõrgel tasemel kvaliteetse inventari ja tehnika olemasolu;
  • Lai kontaktide ja partnerite baas;
  • Koolitatud professionaalsed teenindajad;
  • 14 aastat töökogemust – nii väike- kui ka suurüritustel;
  • Transpordi olemasolu (sh varustuse kohale toimetamiseks ja ära viimiseks);
  • Palju erinevaid lahendusi ning soovitusi ürituste sujuvaks korraldamiseks;