Grill & BBQ

K ui otsite enda jaoks uut ja huvitavat lahendust saabuvale üritusele, siis tellige meilt meeldejääv ja mahlane maitseelamus Grill või BBQ menüü näol.

Isegi aastaaeg ei ole meie jaoks takistus – pakume oma küpsetusteenuseid päikselisest varakevadest kuni lumise hilistalveni – öelge vaid aeg ja koht ning meie tuleme kohale ja hoolitseme kõige muu eest! Kaasa võtame ahju, tooraine ja kõik muu vajaliku. Teenuse lisandväärtuseks on kindlasti see, et tellitud piduroog valmib kliendi ja külaliste endi silme all.

BBQ küpsetamisega tegelevad meil oma ala spetsialistid, kes on saanud ka parimad koolitused. BBQ ahjus küpsetatud lihatooteid maitsestatakse pidevalt spetsiaalse mopiga, mis tagab toote mahlasuse ja maitse ning seetõttu ei tule liha eelnevalt marineerida ja kõik toimub kohapeal ja värskelt! Seda kõike selleks, et tagada kliendile maksimaalne rahulolu ja parimad maitseelamused. Peamiselt pakumegi BBQ ahjus küpsetatud mahlaseid sea- ja kanalihatooteid, samuti ei puudu menüüst ka kala ja hõrgud köögiviljad. Nii leiab omale sobivaima lahenduse ka väga kogenud ja nõudlik toidugurmaan.

Uurige kindlasti ka võimaluse kohta tellida meilt ette BBQ ahjus küpsetatud lihatooteid – sel juhul jääb kliendi hooleks vaid toidule järele tulek.

Pildid