Inventari rent

J uhul kui teil on olemas head mõtted, et korraldada üritusi, aga vahenditest ja võimalustest jääb puudu, siis olete sattunud just õigele lehele. Oleme valmis ulatama omalt poolt abikäe - seda nii väiksemate kui ka suurürituste puhul.

Lisaks põhitegevusalale, milleks on üritustel toitlustamine, oleme abiks ka vajaliku inventari valimisel ja välja rentimisel. Omalt poolt pakume kogu komplekti kohale toimetamist, hooldust, puhastamist ja otseloomulikult ka peopaigast ära viimist. Vajadusel pakume abi ka inventari ja tehnika üles panekul või isegi ruumide otsimisel. Erikokkuleppe puhul saame aidata ka kvalifitseeritud tööjõu pakkumisega.

Välja renditava komplekti saate omal soovil kokku panna. Valiku hulka kuuluvad lisaks lauanõudele ka erineva suurusega telgid (3x3m, 3x6m, 4x8m, 6x12m), lauad, toolid, sh ka valgustus, õllejahutid, külmikud jms.

Alustuseks kuulamegi ära klientide soovid, ideed ja nägemused. Vaid nii saame saavutada maksimaalse tulemuse ja omalt poolt kõik perfektselt ette valmistada. See omakorda tähendab, et peo korraldaja saab keskenduda vaid ülikvaliteetse ja lõbusa ürituse korraldamisele. Meie hoolitseme aga juba kõige ülejäänu eest.

Meie hinnakirjaga tutvugesiit