Kokteilibaar

T eame, et ürituste korraldamisel on väga tähtsal kohal kõrgel tasemel toitlustuse organiseerimine. Kindlasti ei tohiks aga unustada ka toidu kõrvale sobivat joogipoolist. Korraliku peo aitab muuta meeldejäävaks maitsev ja omanäoline kokteil - pole tähtis, kas see on alkoholivaba või alkoholiga – meie pakume mõlemat. Pakume baariteenust täispaketina - tuleme kohale baarileti ja tarvikutega ning võtame kaasa kõik, mis vaja, et pakkuda Sinu peol parimaid kokteile!

Kuna hindame kõrgelt iga kliendi omapära ja ideid, siis soovime omaltpoolt pakkuda üha uusi ja huvitavamaid maitseelamusi. Oma kokteilide valmistamisel kasutame erandlikult värskeimat toorainet, et garanteerida maksimaalne maitserohkus. Seetõttu võivad põhimenüüd sõltuvalt aastaajast olla muutumises.

Baari formaadid:

* Avatud baar - baarmeni rent koos baarileti ja kõikide vajalike tarvikutega. Lisa: tellija tasub kulunud alkoholi vastavalt hinnakirjale.

* Igaüks enda eest - baarmeni rent koos baarileti ja kõikide vajalike tarvikutega. Lisa: iga tellitud jook makstakse individuaalselt otse baari.

* Kombineeritud - baarmeni rent koos baarileti ja kõikide vajalike tarvikutega. Lisa: tellija tasub tervitusjoogid, nende lõppedes makstakse iga tellitud jook individuaalselt otse baari.

Segame teie külalistele fantastilised kokteilid!

Pildid

Esita hinnapäring

Siit saad esitada tasuta hinnapäringu. Vastame esimesel võimalusel.