Välitoitlustus

M eie rohkem kui 10 aastase kogemusega ettevõtte põhieesmärk on, et toitlustuskoht oleks pilkupüüdev, kliendisõbralik ja atraktiivne. Samuti hindame kõrgelt välja mineva toidu kvaliteeti ja töötajate ametialast kogemust ja kompetentsi. Tähtsal kohal on müügipunkti puhtus ja korrektne välimus. Kuna oleme end antud valdkonnas tõestanud juba pikki aastaid – siis just kogemus aitab meil klientide vajadusi ja soove paremini mõista.

Kindlasti on üheks tähtsaks osaks meie toitude kvaliteetsel serveerimisel ja valmistamisel ka meie toidu valmistamise vahendid – wok pann, BBQ grill ja fritüür. Kõik masinad on otseloomulikult korrektselt puhastatud ja hooldatud. Lisaks on meie klienditeenindajate asukoht valitud nii, et kõik telgi nurgad suudaksid kiirelt teenindada ja kliendid saaksid toidu võimalikult kiiresti kätte.

T öö toimub müügitelkides, mille mõõdud on 3x3 m, 3x6 m ja 4x8 m. Telkide suurus ja arv sõltub ürituse suurusest ning külastajate arvust – kõik detailid saame korraldajatega vastavalt nende vajadusele paika panna. Suudame üles panna kuni 6 väljamüügikohta. Olemas on lauad, toolid ja varikatused. Meie müügitelk on ligipääsetav mitmest küljest. Seega saame hakkama ka suurüritustel, kus on palju rahvast. Tänase päeva seisuga olemegi suutelised toitlustama 10 000 inimest. Suuremate ürituste korral kaasame omaltpoolt kindlad partnerid, et teenindus oleks kiire ja kvaliteetne.

  • Catering teenuse osutamine või vajadusel vaid inventari välja rentimine;
  • Kõrgel tasemel kvaliteetse inventari ja tehnika olemasolu;
  • Lai kontaktide ja partnerite baas;
  • Koolitatud professionaalsed teenindajad;
  • 14 aastat töökogemust – nii väike- kui ka suurüritustel;
  • Transpordi olemasolu (sh varustuse kohale toimetamiseks ja ära viimiseks);
  • Palju erinevaid lahendusi ning soovitusi ürituste sujuvaks korraldamiseks.

Pildid korraldatust